Certyfikaty
Certyfikat ISO 9001:2009

Krajowy Rejestr Długów


Witamy w GK Timler


Prowadzimy działalność od 1989 roku, początkowo pod szyldem PW TIMCO a od 1999 roku jako GK TIMLER. Obecnie koncentrujemy się na produkcji i dystrybucji profesjonalnych urządzeń do techniki pracy na wysokości.

Wyroby firmy GK TIMLER produkowane są z najlepszych materiałów i poddawane przed przekazaniem Klientowi dokładnej kontroli.
Dlatego właśnie na wszystkie nasze wyroby udzielamy pięcioletniej gwarancji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie wyroby własne: rusztowania aluminiowe przejezdne, drabiny aluminiowe, wyroby jednostkowe - projektowane i produkowane na indywidualne zamówienia.

Produkowane przez nas rusztowania aluminiowe są przedmiotem wynajmu w naszej wypożyczalni.

Oferujemy również usługi: spawania aluminium metodą TIG, projektowania urządzeń do techniki pracy na wysokości oraz przyjmujemy do wykonania kooperację zewnętrzną w zakresie prac ślusarskich, spawalniczych, obróbki aluminium, itp.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy w zakresie doradztwa, konstrukcji i produkcji - kompetentne partnerstwo, pozwalające rozwiązywać problemy w zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości. Dążymy do ciągłego doskonalenia swoich wyrobów co skutkuje nowoczesnością i bezawaryjnością rozwiązań. W tym celu uzyskaliśmy powszechnie uznawany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Dla potwierdzenia naszej wiarygodności przystąpiliśmy do programu "Rzetelna firma" prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów. Jesteśmy czynnym członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, zrzeszającej najlepsze firmy i przedsiębiorców z terenu Dolnego Śląska.

Głównym celem jaki zamierzamy osiągnąć jest uzyskanie najwyższej jakości naszych produktów, potwierdzonej właściwymi certyfikatami i zadowoleniem Klientów oraz osiągnięcie dominującej pozycji wśród małych i średnich producentów działających w branży.

Zarząd firmy


Nasze wyroby

Mapka
Zobacz Nas na mapie